کمک از شرکت باربری بعد از اسباب کشی

دوشنبه 13 شهریور 1396

بعد از اسباب کشی از شرکت های باربری کمک بگیریم؟

بعد از اسباب کشی , کارها را خودمون انجام می دهیم و معمولا هفته ها طول می کشد تا کارها انجام شود. بنابراین وقتی که دوستم گفت که برای باز کردن و چیدمان وسایل از شرکت باربری  (اتوبار)کمک گرفته متوجه شدم که چرا .در عرض یک روزخانه اش کاملا مرتب شده و همه وسایل  سر جای خود قرار گرفتند و به نظر می رسید که مدت طولانی استکه در این خانه زندگی می کند.بنابراین برایکمک به تصمیم گیری در مورداینکه آیا شما باید از شرکت باربری  (اتوبار)کمک بگیرید.من فکر کردم باید بررسی کنیم ببینیم که باید انتظار چه چیز هایی را داشته باشیم.  چه زمانی باید از شرکت باربری  افراد متخصص برای باز کردن وسایل و چیدمان استخدام کنیم؟

شما برای بسته بندی اثاثیه و حمل وسایل به خانه ی جدید هزینه ی گزافی پرداخت کرده اید پس لازم است که با دقت تصمیم بگیرید که آیا خدمات شرکت باربری ارزش هزینه ای که در خواست کرده را دارد یا خیر؟

بنابراین ممکن است که بخواهید افراد متخصص استخدام کنید :

1- زمانیکه شما وقت اضافی برای باز کردن وسایل و چیدمان آنها را ندارید, یا به موقعیت شغلی خود محدودیت زمان دارید.

2- اگر برای انجام کارها خانواده یا دوستی برای کمک ندارید , نمی توانید تصور کنید که باز کردن جعبه ها و چیدمان آنها در کنار سروصدا و شیطونی بچه هاچقدر سخت خواهد بود.

3- شما تمام جعبه های خود را بسته بندی کرده اید و نمی توانید تحمل کنید که چجوری جعبه ها را باز کنید.

4- شما به اندازه ی کافی برای بسته بندی و جا به جایی وسایل صرفه جویی کرده اید و پول زیادی از بودجه ی شما باقی مانده است و از همه مهم تر اینکهشما بسیار احساس خستگی می کنید.

5- زمانیکه شما مجبور هستید باز کردن جعبه ها و چیدمان آن ها  را در یک زمان مشخص انجام بدهید .به عنوان مثال : شما در طول تعطیلات اسباب کشیکرده اید و برنامه ریزی کرده اید که جشن تولد فرزندتان را در خانه ی جدید بگیریدو تا روز تولد فقط یک هفته زمان دارید.

6- شما برای بسته بندی و اسباب کشی از افراد متخصص شرکت باربری (اتوبار) کمک گرفته اید و از کارشان رضایت داشتید پس می توانید در مورد باز کردن جعبه ها و چیدمان آن ها نیز با شرکت باربری جلسه ای داشته باشید و به توافق برسید.

سرویس و خدمات شرکت باربری شامل چه چیز هایی است؟

هر سرویس و خدماتی متفاوت است پس بهتر است که در مورد طیف کامل خدمات شرکت باربری  تحقیق کنید.

سرویس دهی شرکت اکثر موارد زیر را شاملمی شود:

- باز کردن جعبه ها

-خارج کردن وسایل از جعبه ها و تهیه لیستی از وسایل شکسته 

- پاک کردن قفسه ها و کابینت ها , هم چنین ممکن است که نظافت و تمیز کردن خانه قبل از چیدمان وسایل در دستور کارشان باشد.

- جدا کردن وسایل آشپزخانه و بردن آنها به آنجا

- تنظیم کارهای اضافی شامل : پرده های حمام , پهن کردن رومیزی ها , آویزان کردن تابلوها و عکس های خانوادگی و شخصی 

- چیدمان مبلمان و نصب تخت و کمد

- حذف و بازیافت تمام جعبه ها و مواد بسته بندی

چگونه می دانند که جای هر چیزی کجاست؟

کارگران متخصص شرکت باربری (اتوبار) در سامان دادن به کارها نیز حرفه ای هستند , آنها بیشتر از افراد عادی در زمینه ی بسته بندی , باز کردن و چیدمان وسایلتجربه داشته و حرفه ای شده اند.در حقیقت آنها برای مشکلات مخصوص کارها , راه حل های مناسبی دارند که حتی به ذهن صاحب خانه نیز نمی رسد.هم چنین اکثر صاحب خانه ها هم چنان با , باز کردن جعبه ها درگیرند چه رسد به چیدمان آن .به هر حال ,معمولا کارگران بدون داشتن مزاحمت برای صاحب خانه, کار خود را انجام می دهند و اگر سوالی داشتند از صاحب خانه می پرسند.

هزینه سرویس و خدمات شرکت باربری 

قیمت  با توجه به متراژ خانه و زمان متفاوت است.اکثرا کار ها در یک روز تمام می شود , به هر حال , اگر شما بخواهید که کارگران کار ها را در نصف روز تمام کنندمی تواند برای شما هزینه ی اضافی داشتهباشد.بیشتر شرکت ها به صورت آن لاین یا تلفنی هیچ تعهدی را به عهده نمی گیرند پس بهتر است که ازشرکتهای باربری  (اتوبار) نزدیک خانه ی خود کمک بگیرید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.